E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret pazarlamacılığı sektörünün en temel amacı insanların rakiplerinizi değil de sizleri seçmesini sağlamak olacaktır. Öyle ki web sitesinin ya da uygulamalarının özellikleri her ne olursa olsun pazarlamanın gerçekleşebilmesi için ciddi oranda bir trafik alınması gerekir. Elbette sadece trafik almak da e ticaret sektöründe yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda müşterilerin yani hedef kitlenin güveni kazanılmalı ve kitlenizi sizlerin ürünlerini satın almaya ikna ederek ciddi oradan kazanç elde etmek de e ticaret sektörünün birincil amaçları arasında yerini alıyor. E ticaret danışmalarımız bu anlamda birçok şirketin web sayfası için birçok kriterde profesyonel hizmet sunmaktadır. Ayrıca çalışmalarımızın her bir aşamadan da müşteri ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyor olmamız, müşterilerimiz açısından da önemli bir avantajdır.

İnternet, Dijital ve Mobil Pazarlama Stratejisi

Günümüzde insanların hemen hepsi interneti aktif olarak kullanmaktadırlar. Hemen her alanda kafalarda soru işareti oluşturan sorulara, gereksinim duyulan ürünlere ve daha birçok imkana internet siteleri aracılığıyla kolayca ulaşım sağlanabilir. E ticaret sitelerinin hedef kitle tarafından bulunması başlı başına yeterli bir öge değildir. Çünkü hedef kitle davranışlarının belirli zaman aralıklarında değişim gösterme durumu söz konusu olacaktır. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar insanların gereksinim duydukları ürünlere ulaşım sağlamak adına kullandıkları araçlardır. Rakipleriniz arasından sıyrılarak online pazarda ön plana çıkmak için e ticaret danışmanlığı hizmetlerinden aktif olarak faydalanmalı ve web tasarımından web sitesinin müşterilere sunumuna kadar her bir aşamada dikkatli bir çalışma ortaya konulmalıdır.

E-Ticaret Stratejisi

İnsanların internet üzerindeki yolculukları genellikle bir satın alma kararı ile sonuçlandırılmaktadır. Bu anlamda hizmet veren e ticaret sitelerinin, hedef kitlesinin kendisine ulaşımını kolaylaştırmak adına hamlelerde bulunması gerekir. Gerçekleştirile girişimler işletmelerden işletmelere ya da işletmeden müşteriye göre farklılık gösterse de amaçlar daima aynıdır. Müşteriler ve sizlerle bağlantılı olan üçüncü şahıslar satış kanalları aracılığıyla etkileşim kurma imkânı elde ederler. Bu anlamda müşterilerin istedikleri şeyi en iyi şekilde karşılamak ve de online satışlarda müşterilere değerli hissetmek için birbirinden farklı çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar müşteri ile sağlam ilişkiler kurulmasını olanaklı kılar. Ancak verilen hizmetin kusursuz bir boyuta ulaşması için mutlaka e ticaret danışmanlığı alanında hizmet alınması gerekmektedir.

İçerik Stratejisi

Müşteriler herhangi bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce günlerce ve hatta belki haftalarda birbirinden farklı siteleri ziyaret etmektedirler. Bunun nedeni ise söz konusu ürün hakkında çeşitli sorun ve endişelere sahip olmalarıdır. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına kaliteli içerik üretimi son derece önemlidir. Böylece hedef kitlenin neyi, nereden ve nasıl satın almaları gerektiği konusunda da fikirler verilebilir. Müşterilerin söz konusu firmayı seçmesi için yönlendirmeler yapılabilir. Bu anlamda içerik üretiminin yanı sıra arama motorlarının da nasıl ilgisini çekmeniz gerektiğini tercih ettiğini anahtar kelimeler ile belirleyebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetlerimiz

E ticaret alanında hızlı olanın kazanması kaçınılmaz bir sonuçtur. Bu anlamda çalışmalarınızı daha iyi bir seviyeye çekmek için ilk aşamada dijital hazırlık değerlendirmesi yapıyoruz. Daha sonraki aşamalarda da site optimizasyonu, dönüşüm oranları optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu, tıklama başına reklam, sosyal medya pazarlamacılığı, Right Source teklif taleplerini geliştirme, içerik pazarlama sistemleri, özel içerik geliştirme, internet pazarlamacılığı ve özel hazırlanmış e ticaret işlemlerini de aşamalı olarak tamamlayarak, müşterilerimiz hedefledikleri konuma ve büyüklüğe daha kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlıyoruz. E ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz kapsamında sizler de çok iyi bir konumda, en iyi olanaklarla müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret Nedir?

E-ticaret Danışmanı Ne iş Yapar

E-Ticaret Danışmanlık Ücretleri

E-ticaret Danışmanı İstanbul

E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret Danışmanlığı Nedir

E-ticaret Danışmanlık Ajansı

E-Ticaret Danışmanı Ankara

E-Ticaret Danışmanı İzmir

E-ticaret hizmeti veren firmalar

E-ticaret Danışmanı Ne iş Yapar

E-ticaret Danışmanı Nasıl Olunur

Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizler için rakip analizi ve sektör analizi yapıldıktan sonra yol haritası çıkartılarak yapılacaklar üzerinde toplantı gerçekleştiriyoruz.