SEO Uyumu

SEO, web sitelerinin arama motorlarında çok daha iyi bir performans sergilemesi için yapılan çalışmaların tamamıdır.

Yönetim Paneli

Web tasarım için oldukça önemlidir. Yönetilebilir yönetim paneli ile zorlanmadan ürün ve içerik girişi yapın.

Responsive

Responsive web tasarımlar  önemlidir. Mobil ve tablet kullanan ziyaretçilerinize farklı deneyim yaşatın.

670x561

Kurumsal Web Tasarım

Yaşadığımız çağda insanların internet ile iç içe bir yaşam sürdürmeleri de kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Öyle ki günlük hayatta gerek iletişim kurmak gerek iş yapmak gerek bilgi edinmek ve gerekse de eğlenmek için internet vazgeçilmez bir seçenek haline gelmiştir.

İnternet kullanımının yaygınlaşmasına paralel olarak kurumsal alanda hizmet veren firmaların da bir web sitesi sahibi olmasını önemli bir gereklilik haline getirmiştir. Bu da söz konusu firmaların kurumsal web tasarımı ve kurumsal Seo çalışmalarına ayrı bir önem verilmeye başlanmasını sağlamıştır. Firmamız müşterilerine kurumsal web tasarım hizmetlerini profesyonel ekibi ile sunarken, çözüm odaklı bir çalışma performansı ile de memnuniyet oranını yükseltmiştir.

Web Tasarım Ajansı

SEO, web sitelerinin arama motorlarında çok daha iyi bir performans sergilemesi için yapılan çalışmaların tamamıdır. Web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalar elde etmesi için sürekli geliştirilmesi gerekir.

  • Temiz ve Profesyonel Web Tasarım
  • Ücretsiz Destek
  • SEO Uyumlu

some-alt
772x595

Gelişmiş ve Kapsamlı Web Tasarım Hizmeti

Firmamız tarafından yapılan gelişmiş ve kapsamlı Seo çalışmalarımız sonucunda, web sitelerinin performansı artar ve çok daha fazla ziyaretçiye ulaşmak kaçınılmaz hale gelecektir. Gerçekleştirmiş olduğumu çalışmalar; Google ya da diğer arama motorlarında kelime bazlı üst sıralara çıkmayı, daha fazla tıklanma oranı elde edilmesini ve de nitelikli kullanıcı sayısının artmasını olanaklı kılmaktadır.

  • Modern Web Tasarımlar
  • Dinamik Web Tasarım
  • Statik Web Tasarım
  • Kurumsal Web Tasarım

Vas Ajans ile çalışıp, farklı bir deneyim yaşayın.

bizi tercih eden memnun müşteriler

Tüm çalışmalarımızın temel amacı müşteri memnuniyetidir. Siz hayal edin biz yapalım prensibiyle çalışıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını yansıtmayı amaç edinir. Bu amaç doğrultusunda gerçekleştirilen web tasarım çalışmalarının tümüne de kurumsal web tasarım hizmeti adı verilmektedir. Firmaların kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanmış olan web siteleri, söz konusu firmanın kurumsal kimliğinin markalaşmasını sağlayacak önemli bir faktör olacaktır. Bu nedenle kurumsal bir firmayı temsil edecek olan web sitelerinin tasarımı, firmaların hedef kitlesinin gözünde çizmek istediği mesaja uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Kaliteli bir kurumsal web tasarım hizmetinde, kurumsal firmalar tüm yönleriyle en iyi şekilde temsil edilmek zorundadır. Bu nedenle tasarım sürecinde bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekir. Firmamız kurumsal web tasarımı yaparken firmaların bulunduğu sektör, verilen hizmet ve hedef kitleyi göz önünde bulundurarak tüm ayrıntıları düşünür ve çalışmalarına da bu doğrultuda karar verir. Böylece ortaya çok daha profesyonel bir çalışma çıkarmak da bizler için kaçınılmaz hale gelmektedir.

Kurumsal Web Tasarımın Önemi

Markalaşmak isteyen her firmanın bir numaralı amacı imajlarını doğru bir şekilde hedef kitlesine yansıtmaktır. Bu nedenle kurumsal web tasarımı kadar kurumsal kimlik oluşumu da son derece önemlidir. Günümüzde potansiyel müşteriler, genel olarak hizmet alacakları firmalarla ilk defa internet üzerinde karşı karşıya geldiğinde, onları karşılayan web sitelerinin özelliklerine de çok dikkat etmektedirler. Teknolojik olanakların hızla gelişmesi, hemen her türlü işin sanal ortama taşındığı bir ortamda kurumsal firmalar da müşterilerini internet üzerinden edinmeye başlamışlardır.

Daha net bir ifade ile hedef kitle, ilk izlenim olarak olumlu etki bırakan özelliklere sahip olan web sitelerinin öncelikli olarak tercih etmektedirler. Bu nedenle de web sitesi yaptırmak isteyen firmaların, gerek web sitesi kurulumu aşamasında gerekse de tasarım aşamasında en iyi hizmeti alması ve de müşterilerine en iyi hizmeti sunması gerekmektedir.

Kurumsal Web Tasarımında Olmazsa Olmazlar

Kurumsal web tasarımı yaparken bazı faktörlere özellikle dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan biri de tasarım aşamasında modern bir ara yüz kullanmaktır. Tasarım aşamasında eskiyen kullanımların yerine trendleri takip etmek çok önemlidir. Ancak bu yapılırken kurumsallıktan uzaklaşmamaya ve kurumun ciddiyeti aşmamaya da özen gösterilmesi şarttır. Yani söz konusu işlemlerde ölçüyü korumak çok önemlidir.

Kurumsal web tasarım hizmetlerinde olmazsa olmaz diğer işlemler ise responsive tasarım, iletişim formu ve Google Map, hakkımızda sayfası, kurumsal Seo çalışması, sosyal medya butonları, hız, kullanıcı deneyimine uygunluk ve özgün içerik üretimidir. Bu çalışmaların eksiksiz olarak yerine getirilmesiyle birlikte kurumların kendilerini hedef kitlesi karşısında çok daha başarılı bir şekilde temsil etmesi de kaçınılmaz hale gelecektir. Kurumsal web tasarım işlemleri mümkün olduğunca profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde bilinçsizce yapılan çalışmalar kurumların ciddiyetine de zarar verebilecektir. Firmamızdan kurumsal web tasarımı alanında en iyi ve en profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır.