Garantili SEO

Garantili SEO, özellikle SEO kavramının oldukça önemli olduğu bu dönemde en çok merak edilen terimlerden biri olarak karşımıza çıkmakta. Bu hizmeti almak isteyen müşteriler, sürekli olarak tarafımıza garantili seo hizmeti veriyor musunuz? sorusunu yöneltiyorlar. SEO Ajansı olarak, müşterilerimize hiçbir zaman %100 sıralama garantisi vermemekle birlikte performans garantili seo hizmeti olarak profesyonel bir SEO çalışmasını yapmaktayız. Tüm SEO işlemleri, anahtar kelime analizi yapılarak işlem zorluğuna göre kaç ayda sonuç vereceği tarafınıza bildirilmektedir.

Garantili SEO Nedir?

SEO kavramının çıkışından sonra, garantili SEO yine kullanıcıların yoğun istekleri sonucunda oluşturulan bir hizmet şeklidir. Ancak hiçbir firma, çalışmalar değişkenlik taşıdığı için sıralama garantisi vermemektedir. Sıralama garantisi ancak yapılan analizler sonunca ilk sayfa garantisi ile sınırlandırılmaktadır.

Sıra garantisi verilmese de firmamız tarafınıza özenli çalışmalar sonucu %100 performans garantisi sunmaktadır. Detaylı analizler ve rakip analizi yapılarak sitenizin daha çok ziyaretçi çekmesi için gerekli çalışmalar aylık olarak yapılır. SEO, sitenizin kod yapısından tutun diğer tüm ufak detayların üzerinde çalışmayı gerektiren ve mutlaka profesyonel kişilere yaptırılması gereken bir işlemdir.

Site durumu ve rakip analizleri takip edilerek orta rekabet durumunda olan anahtar kelimeler üzerinde yaptığımız SEO çalışmaları sayesinde siteniz için firma olarak ilk 10 sıra garantisi vadetmekteyiz. Ancak bu durum 6 ila 12 aylık sözleşmeler yapıldığında geçerli olmaktadır. Firmamız geri ödeme imkânı sunmamaktadır. Bunun nedeni SEO oldukça ince detaylar içeren bir çalışma olduğundan tüm bu işlemlerin geri alınması mümkün olmamasıdır. SEO çalışmalarımızın herhangi bir sonuç göstermemesi taktirde, Firmamız tarafından sizlere +3 aylık bir hizmet hiçbir ödeme talep edilmeden verilmektedir. Firmamız, iyi bir sıra ve daha çok ziyaretçi konusunda sizlere %100 garanti sunmaktadır.

Garantili SEO Çalışmasından Nasıl Faydalanabilirim?

Garantili SEO hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Siteniz üzerine çıkarılan rapor sonucunda yapılacak olan çalışmalar tarafınıza liste şeklinde sunulacaktır. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza SEO çalışması yapılmaktadır.

Kimler SEO Hizmetinden Faydalanamaz?

Firma olarak sunduğumuz hizmetleri tamamen kullanıcı dostu ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Daha önce birtakım olumsuz durumlar ile karşı karşıya geldiğimizden, müşterilerimizden de özen ve saygı talep etmekteyiz. Peki kimler garantili SEO hizmetinden faydalanamaz?

  • Büyük hedeflere sahip olan ancak yapılacak çalışmalara ılımlı bir şekilde yaklaşmayan,
  • SEO ile ilgili bilgisi olmadığı halde yapılacak işlemlere müdahale eden,
  • Çalışmalar sırasında yapılacak işlemleri ekstra gider olarak görüp eksik işlem yaptırmaya çalışan,
  • Çalışmalara saygı duymayıp bu saygısızlığı tarafımıza yansıtan,
  • Google’nin çalışma algoritması hakkında bilgi sahibi olmayıp, kısa süre içerisinde  gerçekleştiremeyeceğimiz işlemleri tarafımızdan talep eden kişilere ne yazık ki SEO hizmeti verilmemektedir.

SEO fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ancak her proje için fiyat değişmektedir teklif almaktan çekinmeyin.

Yorum yazın