Güvenlik

Yazılımlarımızda kullandığımız güvenli alt yapımız sayesinde verileriniz güvende olsun.

SEO Uyumlu

Yazılımlarımız oluşturulurken yeni teknolojilere ve arama motorlarına uygun olarak yapılmaktadır.

7/24 Destek

İhtiyacınız olduğu an 7/24 profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Çözümlerimiz ile tanışın.

Web Yazılım

some-alt

İyi bir web sitesinde olması gereken bazı özellikler vardır. Bunlardan biri de tüm eklentilerin ve kontrolleri bir arada yürütüldüğü işlemlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasıdır. Firmamız müşterilerinin en kolay şekilde kullanabilecekleri ara yüzlere sahip web sitelerini tasarlarken, web yazılım aşamasında da profesyonel ve çözüm odaklı bir çalışma anlayışı sergilemektedir.

  • Yönetilebilir  Kolay Panel
  • Profesyonel ve Mobil Uyumlu Temalar
  • SEO Uyumlu
  • Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı
  • SSL İle Güvenli Alışveriş İmkanı
  • SMS Entegrasyonu
  • Entegrasyon Seçenekleri
  • Kargo Takip Entegrasyonu

Yazılım Hizmetimiz

Kolay Yönetim Sistemi

Kolay yönetesim sistemi sayesinde zorlanmadan değişiklikler ve düzenlemeler yapabilir içerik girebilirsiniz.

Temiz Kodlama

Yazılımlarımızda temiz ve seo uyumlu kodlar kullanıyoruz. Arama motorlarına uygun olarak. Web yazılım ajansı

İletişim Yönetimi

Oluşturduğumuz yazılımlarımızda müşterilerinizin sizinle kolay iletişime geçmesi için modern iletişim formları kullanıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama hizmetimiz ile işlerinizi büyütebilir markanızın değerini arttırabilirsiniz.

Analiz

Hizmetlerimizde ilk adım olarak sektörel analizler yapılarak stratejik çözümler belirlenir.

SEO

SEO hizmetimiz ile arama motorlarında var olabilirsiniz. Yapılan çalışmalarımız organiktir.

some-alt

Web Yazılım Ajansı

Web yazılımında iki farklı aşamadan söz edilmesi mümkündür. Bunlardan biri kullanıcıların gördükleri aşamaların tasarımı diğer de kullanıcıların göremedikleri işlemlerdir. Kullanıcıların görebildikleri aşamada genel olarak web sitesinin tasarlanması, logosunun hazırlanması ve de Seo uyumlu içerik üretimi işlemleri yer almaktadır. Kullanıcıların göremedikleri aşamada ise tasarlanan web sitelerinin daha güvenli, daha rahat ve daha sorunsuz bir şekilde kullanılması için gereken eklentilerin kurulması ve kontrol edilmesi işlemleri tamamlanacaktır.

Mobil Yazılım Hizmetlerimiz

Günümüzde insanların hemen hepsi zamanlarının büyük bir kısmını internet üzerinde geçirmektedirler. Bu durum e ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmaları için büyük bir avantajdır. Özellikle de akıllı telefonların artık mini bilgisayarlar olarak kullanılması kaliteli bir web yazılımının yanı sıra iyi bir mobil yazılımın da büyük oranda ihtiyaç haline gelmesini sağlamıştır. Öyle ki günümüzde birçok firma mobil telefon ve tabletlerde görünür hale gelmek adına çalışmalarını planlıyor. İyi bir mobil uygulamaya sahip olan e ticaret sahipleri, globalleşerek, markalaşma konusunda da rakip firmalarına göre daha büyük başarılar elde edebilmektedirler.

Firmamız bu anlamda vermiş olduğu hizmet standartlarını da artırarak, müşterilerinin daha iyi bir mobil uygulama ve web sitesi ile müşterilerine hizmet verebilmesi için çalışmalarını aktif olarak yürütmektedir. Tasarladığımız web ve mobil yazılımlar ile e ticaret siteleri hemen her alanda daha görünür bir konuma yükselmektedirler. Tasarlanan web mobil yazılımlar hem Android hem de İOS tabanlı sistemlerde aktif olarak çalıştırılmaktadır. Bu da müşterilerimiz için çok büyük bir avantaj elde etmek anlamına geliyor. Web yazılım ve mobil yazılım hizmetlerimizden faydalanan firmaların tamamı, sektörde lider konuma yükselerek, rakipleri arasından sıyrılmış ve hedef kitlesini büyüterek globalleşmiştir.

some-alt


Projeleriniz
için neden ajansımızı seçmelisiniz ?

Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz yenilikçi ve arama motorlarına uyumlu olarak yapmış olduğumuz çalışmalardır. Tüm hizmetlerimizde müşteri gibi düşünüp en kolay ve en modern tasarımları hayata geçiririz.

15

Müşteri

100+

Projeler

99%

Başarı

5+

Ekibimiz

100%

SEO Uyumlu

15

Devam Edenler

Kullandığımız Web Yazılım Çeşitleri

Web Yazılım Ajansı

Web sitesi tasarlarken birbirinden farklı web yazılım formatlarından faydalanılabilmektedir. Her yazılım formatının alanında uzman kişiler ile çalışmak, sitenin arama motorlarında daha iyi bir sıra edinerek, hedef kitleye ulaşması açısından son derece önemlidir.

HTML

Html yazılımına sahip olan web platformlarının kullanımı son derece basittir. Bu yazılım sayesinde web sitelerinin sahipleri, internet kullanıcılarının yani hedef kitlelerinin neyi hangi alanda görmesi gerektiğini kontrol edebilir aynı zamanda da kullanıcıların site üzerinde tehlikeli olan herhangi bir işlemi yapmasını engelleyebilmektedir. Html yazılımı sayesinde web sitelerinde bulunan içerikleri, görseller ve video içeren sayfalar internet tarayıcıları tarafından daha doğru bir şekilde algılanacak ve kullanıcı ekranın daha kaliteli ve daha kurumsal bir sayfa tasarım görüntüsü sağlanacaktır.

ASP, PHP, JAVA SCRİPT, FLASH

Asp, php, java script ve flash gibi yazılımlar da Html yazılımı ile hazırlanan web sayfalarına farklı özellikler katmak için tercih edilir. Belirtilen yazılımların profesyonel bir şekilde kullanılmasıyla birlikte kullanıcıların görüş ve önerilerini daha basit yöntemlerle almak mümkün hale gelirken, kısa yollarla veri kaydını yapmak da daha kolay olacaktır. Aynı zamanda internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişler, bankacılık işlemleri ve diğer birçok işlem de bu yazılımlar sayesinde aktif hale gelir. Firmamız müşterilerinin faaliyet gösterdikleri alanlara göre hangi firma için hangi web yazılım türünün kullanılması gerektiği konusunda müşterilerine de bilgi akışı sağlamaktadır.