%100 Performans Garantili

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo, arama motoru optimizasyonu olarak kullanılan bir kısaltmadır. Bu alanda yapılan çalışmalar ile siteler geliştirilebilir, arama motorlarında rakipleriniz arasından sıyrılarak daha üst sıralarda çıkabilirsiniz. Kapsamlı bir SEO çalışmasında; site içeriği ve yapısı dikkatli bir şekilde inceleme altına alınır, web sitenin gelişimi için gerekli olan tüm teknik önerilerde bulunulur, çevrimiçi alanda iş geliştirme kampanyaları yönetilir, anahtar kelime analizi yapılır ve aynı zamanda da belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık elde edilmektedir.

Başarı
Raporlama

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalar sonucu sitenizin detaylı raporlaması yapılır ve %100 performans garantisi ile çalışma teslim edilir.

Yükselme
Kelime Analizi

Bu aşamada firmanız ve ürününüz için organik müşteri getirecek anahtar kelimeler analiz edilir.

Yükselme
Rakip Analizi

Kelime analizinden sonra rakip analizleri yapılarak strateji belirlenir.

Yükselme
Site Analiz

Kelime analizi ve rakip analizinden sonra site analizi yapılarak eksikler belirlenir ve çözümler listelenir.

Yükselme
Site İçi Optimizasyon

Bu aşamada site içerisinde yapılan hatalar giderilir. Kullanıcı odaklı olarak düzeltilir.

Yükselme
Site Dışı Optimizasyon

Site dışı Seo çalışmalarıyla, web sitelerinin sıkça kullanılan arama motorlarında en üst sıralarda yerini alması için tamamen kullanıcı odaklı yapılan işlemler şeklinde tanımlanmaktadır.

bg_850_02

Tecrübe

Kaliteli ve Organik Trafik

Kaliteli ve organik trafik elde etmek için kaliteli bir Seo çalışması yapılması gerekir. Site trafiği ziyareti sayıları ile ölçülmektedir ve sayfa görüntülemeleri ve ziyaret süresini artırmak söz konusu web sitesinin Google gibi büyük arama motorlarının gözünde daha değerli hale gelmesini olanaklı kılacaktır.

Bu elementleri hesaplamak için ayrıca site trafiğini de artıracak bazı araçların kullanılması gerekir. Yapılan işlemler kolay gibi görünse de organik trafik elde etmek için rekabet ortamı son derece yoğundur. Bu nedenle daha iyi sonuçlar için, kaliteli Seo çalışmaları yapılmalıdır.

Tecrübe

Site İçi Seo

Site içi Seo, web sitelerinde yer alan sayfaların her birinin en ince detayına kadar optimize edilmesi ve de arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tamamıdır. Site içi Seo çalışmalarında gene olarak sektöre yönelik hedef kitlenin belirlenmesinden sonra, anahtar kelime ve web sitesi analizi yapılır. Böylece organik trafiğin de artırılması sağlanacaktır.

Profesyonel anlamda yapılan site içi Seo çalışmalarının sonucunda, müşteri sayısında ve iş potansiyelinde ciddi oranda bir artış gözlemlenir. Firmamız site içi Seo çalışmaları yaparken, alan adı, domain yaşı, site geçmişi ve domain kayıt süresini göz önünde bulundurur. Sitenin Blacklist’e girip girmediğini kontrol eder, kullanılan sunucuların kalitesi, lokasyonu ve güvenliği test edilir. Aynı zamanda site alt yapısı, kodları ve kriterleri de göz önünde bulundurularak Seo dostu işlemler tamamlanmaktadır.

some-alt
507x532

Site Dışı Seo Çalışması

Site dışı Seo çalışmalarıyla, web sitelerinin sıkça kullanılan arama motorlarında en üst sıralarda yerini alması için tamamen kullanıcı odaklı yapılan işlemler şeklinde tanımlanmaktadır. Bunun için site dışında farklı kaynaklar kullanılarak sektörel müşteri kitlesinin söz konusu web sitesini ziyaret etmek için anahtar kelime odaklı backlink çalışması, açık URL bırakma, yorum, sektörel alandaki makalelerde bilgi vermek ve de tüm firma tanıtım çalışmalarının tamamını kapsar. Daha farklı bir açıklama ile de internette yayın veren çeşitli web sayfalarından ya da basın yayın alanlarından reklam ve tanıtım çalışmaları alarak, söz konusu web sitesini arama motorlarında daha değerli hale getirmektir.

Arama Motoru Optimizasyonu

İyi bir Seo çalışmasında olmazsa olmaz bazı özellikler bulunur. Her şeyden önce optimizasyon çalışmalarının alanında profesyonel ve de deneyimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda bu tür çalışmaları yaparken tercih edilen firmaların iyi bir alt yapıya, kolay navigasyon sistemine ve güçlü içeriklere sahip olması şarttır. Öyle ki optimizasyon çalışmalarıyla elde edilen iyi ve güçlü bir alt yapı, sitelerin hangi sayfalarının daha önemli olduğu konusunda önemli bilgilendirmeler sunar. Kolay navigasyon sistemi ziyaretçilerin sitede daha uzun süre boyunca kalması için son derece önemlidir. Alakalı içerik ve güçlü anahtar kelimelerle daha yoğun trafik elde edilmesi mümkün hale gelecektir. Ayrıca ziyaretçilerin web siteyi ziyaret ettiklerinde iyi bir hizmet alacaklarını hissetmeleri gerekir. Bunun için de site içi ve site dışı Seo çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütmek şarttır.

some-alt
Analiz
Raporlama
Müşteri Memnuniyeti
Strateji

Hizmetlerimiz

Google Reklamları

Google Ads reklam yönetimi ile müşterilerinizi kaçırmayın.

SEO Analizi

SEO analizi hizmetimiz ile sitenizin hatalarını düzeltebilir üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

SEO Danışmanı

Arama motorlarında ilk sıralarda olmak iş potansiyelinizi arttırabilir.

E-Ticaret Danışmanı

Profesyonel ekibimiz ile birlikte e-ticaretteki payınızı alabilirsiniz.

SEO Hizmeti

SEO hizmetimiz ile birlikte arama motorlarında üst sıralara çıkmaya hazır mısınız?

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hizmetimizde 360 derece hizmet vermekteyiz.