Güvenlik

Yazılımlarımızda kullandığımız güvenli alt yapımız sayesinde verileriniz güvende olsun.

SEO Uyumlu

Yazılımlarımız oluşturulurken yeni teknolojilere ve arama motorlarına uygun olarak yapılmaktadır.

7/24 Destek

İhtiyacınız olduğu an 7/24 profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Çözümlerimiz ile tanışın.

Şanlıurfa Web Yazılım

some-alt

Web yazılım, kullanıcıların ziyaret etiği alan adı, hizmet ve de ürünlere etkileşimli ve bir bütün olarak ulaşılmasını sağlayan alt yapı işlemleridir. Öyle ki bu alt yapıyı oluştururken farklı yazılım dillerinin kullanılması söz konusu olabilir. Firmamız geliştirdiği web yazılımları ile hem bireysel alanda hem de kurumsal alanda hizmet veren firmaların isteklerini de göz önünde bulundurarak, gelişime açık, güvenilir ve modüler bir yapıya sahip olan yazılım türlerini ortaya çıkarmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumu tüm web yazılım işlerinde güncel teknolojiyi de takip ederek, müşterilerimizin önerilerini dikkate alıyor ve tasarımlarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

  • Yönetilebilir  Kolay Panel
  • Profesyonel ve Mobil Uyumlu Temalar
  • SEO Uyumlu
  • SSL İle Güvenli Web Site

Yazılım Hizmetimiz

Kolay Yönetim Sistemi

Kolay yönetesim sistemi sayesinde zorlanmadan değişiklikler ve düzenlemeler yapabilir içerik girebilirsiniz.

Temiz Kodlama

Yazılımlarımızda temiz ve seo uyumlu kodlar kullanıyoruz. Arama motorlarına uygun olarak. Web yazılım ajansı

İletişim Yönetimi

Oluşturduğumuz yazılımlarımızda müşterilerinizin sizinle kolay iletişime geçmesi için modern iletişim formları kullanıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama hizmetimiz ile işlerinizi büyütebilir markanızın değerini arttırabilirsiniz.

Analiz

Hizmetlerimizde ilk adım olarak sektörel analizler yapılarak stratejik çözümler belirlenir.

SEO

SEO hizmetimiz ile arama motorlarında var olabilirsiniz. Yapılan çalışmalarımız organiktir.

some-alt

Şanlıurfa Web Yazılım Ajansı

Web yazılımında iki farklı aşamadan söz edilmesi mümkündür. Bunlardan biri kullanıcıların gördükleri aşamaların tasarımı diğer de kullanıcıların göremedikleri işlemlerdir. Kullanıcıların görebildikleri aşamada genel olarak web sitesinin tasarlanması, logosunun hazırlanması ve de Seo uyumlu içerik üretimi işlemleri yer almaktadır. Kullanıcıların göremedikleri aşamada ise tasarlanan web sitelerinin daha güvenli, daha rahat ve daha sorunsuz bir şekilde kullanılması için gereken eklentilerin kurulması ve kontrol edilmesi işlemleri tamamlanacaktır.

Sistem Yazılım Hizmetlerimiz

Sistem yazılımları hizmetimiz ile bilgisayarlara yeni nitelikler katan yazılım personellerimiz, sistem üzerine yeni gelişmeler ekleyerek, uygulamaların daha verimli çalışmasını olanaklı kılmaktadır. Sistem yazılımlarının içinde aygıt sürücüleri, işletim sistemleri, sunucular, hizmet programları gibi birbirinden farklı hizmetler bulunmaktadır. Sunulan her bir hizmet, kurumsal anlamda hız kesmeden ilerlemek adına son derece önemlidir.

some-alt


Projeleriniz
için neden ajansımızı seçmelisiniz ?

Bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz yenilikçi ve arama motorlarına uyumlu olarak yapmış olduğumuz çalışmalardır. Tüm hizmetlerimizde müşteri gibi düşünüp en kolay ve en modern tasarımları hayata geçiririz.

15

Müşteri

100+

Projeler

99%

Başarı

5+

Ekibimiz

100%

SEO Uyumlu

15

Devam Edenler

Uygulama Yazılımları

Uygulama yazılımları tüm sistem programları içerisinde yerini alan temel bir yazılım işletim sistemi olarak tanımlanmaktadır. Kullanıcıların daha üretken hale gelmesini amaçlayan bir hizmet kapsamında, çeşitli şirket ya da firmaların işlerinde yardımcı olmak için gereken yazılımlar, firmamızın deneyimli personelleri ile kısa sürede tamamlanarak, profesyonel anlamda hizmet standartlarına ulaşılmasını garanti etmektedir.

Hizmet Yazılımları

Hizmet bir diğer ismi ile de özel yazılımlar kategorisinde bulunan bu yazılım türü, bilgisayarların sistem yazılımları üzerinde yer alan uygulama yazılımlarıyla birlikte geliştirilmektedir. Hizmet yazılımlarının tasarlanmasındaki temel amaç ise insanların ya da şirketlerin işlerini daha kolay hale getirmek ve daha doğru bir tanımla insan hayatını kolaylaştırmaktır. Talep edilen yazılımlar sektörel bazda olabileceği gibi genel veya butik şeklinde de olabilir. Hizmet yazılımları genellikle paket halinde satılmaktadır. Ancak talepler doğrultusunda özel yazılım geliştirilmesi de mümkündür.

PHP, ASP, .NET, Flash ve Web Yazılımları

HTML olarak isimlendirilen web tabanlı görsel ara yüzü tamamlamak adına php, asp, .net, flash ve diğer web yazılımları aktif olarak kullanılmaktadır. Aslına bakıldığında kullanılan bu yazılım türlerini işaret dili olarak da isimlendirmek mümkündür. Söz konusu işaretleme dilleri ile basit işlemlerin daha kolay bir şekilde yapılması olanaklı hale gelecektir. Günümüzde hızla gelişen internet teknolojisi, HTML diline daha önemli katkılar sunmak adına birbirinden farklı isimlerde yazılım türleri çıkarmaktadır.

İnternet üzerinden herhangi bir web platformuna giriş yapıldığında sitenin birbirinden farklı diller ile kodlanmış olduğu, kod kaynaklarından açık bir şekilde görülür. Özellikle de php, HTML diline yardımcı olan ve site fonksiyonlarını daha verimli hale getirmek amacıyla kullanılan bir yazılım dili olarak sıkça tercih edilir. Asp ve flash işaret dili ise internet sitelerini daha kullanışlı hale getirmek için firmalar tarafından ortaya çıkarılmıştır.

Neden Web Yazılımı Yaptırmalısınız

Web yazılım genellikle, web sitelerine birbirinden farklı özellikleri kazandırmak amacıyla tercih edilen bir hizmettir. Öyle ki kendi projesini üreten bir firma ya da şirket, iyi bir web yazılım hizmeti aldığında, projesini hem daha kaliteli hem de daha verimli bir şekilde yönetme imkânı elde eder. Bu anlamda web yazılımcılar iyi bir şablon hazırlar ve müşterilerinin de isteklerini göz önünde bulundurarak söz konusu şablonu yeniden düzenler ve günceller.

Bir web sitesinde erişebilirlik unsurları ne kadar üst seviyede ise o kadar faydalı bir kullanım olanağı elde edilir. Bu nedenle web yazılımı yaptırmak kurumların projelerine yönelik tüm beklentilerini karşılayacaktır.