Şanlıurfa Google Reklam

Şanlıurfa google reklam hizmeti olarak firmaların ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmaları için en sık tercih ettiği yöntemlerden biri de internet reklamcılığı olanaklarından faydalanmaktır. Öyle ki marka tanıtma alanında da etkin bir adım olan reklamlar, birbirinden farklı mecralarda yayınlanarak daha büyük bir kitleye ulaşmayı mümkün hale getirmektedir.

Firmamız sunmuş olduğu reklam hizmetleri kapsamında, firmaların kısa süre içerisinde daha doyurucu bir sonuca ulaşmalarını sağlıyor. Gerek sosyal medya üzerinde gerekse de çeşitli internet platformlarında dikkat çekici reklamlar vermek kurumların sektördeki farkını ortaya koyacaktır.

Yapılan kreatif çalışmalar sayesinde ise hedef kitlenin dikkatini üzerinizde toplayarak, rakipleriniz arasından da sıyrılmanız mümkün hale gelecektir. Firmamız, reklam ve tanıtım hizmetlerini, diğer tanıtıma araçlarının yetersiz kaldığı durumlarda ve yeni nesil uygulamalardan faydalanarak sunmaktadır.

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama motoru reklamcılığı sayesinde ihtiyaç duyulan içerikler, anahtar kelimeler kullanılarak milyonlarca web sitesinin yer aldığı internet ortamında ulaşılabilir hale gelmektedir. Arama motoru reklamcılığı, söz konusu sitelerin kullanılarak yapılan aramalar sonucunda çıkan sonuç sayfasında tamamen ücretsiz olarak sıralanan sonuçlarla yer alan reklam sonuçlarını kapsar.

Bu anlamda firmalar da ürün ve hizmetleri ile alakalı kelimeleri belirleyerek, anahtar kelimeler içeren arama terimleri ile arama motoru arama sonuçlarında ücretsiz sonuçların yanında reklam gösterimi sağlanır.

Video Reklamcılığı

Video reklamcılığı denildiğinde akıllara gelen ilk mecra Youtube’dur. Youtube bilindiği gibi bir video barındırma sitesi olarak hizmet verir. Google arama motorlarından sonra dünyanın en büyük arama motoru arasında yerini alır. Youtube üzerinden video reklamlarının yayınlaması için Google’ın reklamcılık programı olan Ads kullanılır.

Bu alanda verilen reklamlar video arama sonuçlarında videodan önce, video içinde ya da ana sayfada görüntülü ya da manşet şeklinde yayınlanmaktadır.

Banner Reklamlar

Banner reklamlar bir diğer ismi ile de içerik ağı reklamları olarak tanımlanmaktadır. İçerik olarak ise görüntülü reklamların çeşitli web sayfaları üzerinde birbirinden farklı ölçülerde hareketli ya da hareketsiz olarak sergilenen görsellerin tümüdür. Banner alanlarında reklam verenler gösterim ve tıklanma başına ödeme yapma seçeneğinden faydalanmaktadırlar. Google Ads görüntülü reklam ağı hizmetinden faydalanmak isteyenler için de banner reklamlar ideal bir seçim olacaktır.

Mobil Uygulama Tanıtım Reklamları

Mobil uygulama sahibi olan reklam verenler için en önemli faktör uygulamaların indirilebilmesini sağlamaktır. Kimi zaman bu tarz uygulamalar üzerinden ürün ve hizmet satışı da gerçekleştirilebilir. Uygulama tanıtım reklamları ile Apple Store ve Google Play Store üzerinden uygulamaların mobil internet kullanıcıları tarafından indirilmesi hedeflenmektedir. Bu tür reklamlar birçok farklı dijital reklam ağında da gösterilebilir.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı ile Facebook, İnstagram, Linkedin ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin potansiyel kitlesine erişmek mümkün olacaktır. Günümüzde sosyal medya reklamcılığı alanında en çık tercih edilen alan Facebook olmuştur. Bu tür reklamlarda reklam verenler demografik, konum bazlı ve yeniden pazarlama hedeflerini gerçekleştirebilir, fotoğraf, video, döngü ve slayt gösterisi gibi reklam formatları ile de reklamlarını yayınlama imkânı elde edebilirler.

Eposta Reklamcılığı

E posta reklamcılığı da günümüzde en çok tercih edilen internet reklamcılığı türlerinden biri olmuştur. Birbirinden farklı firmalar çeşitli ürün ve hizmetlerini yasal yöntemlerle oluşturdukları e posta adreslerine toplu reklam olarak gönderebilirler. Böylece tek bir hamle ile çok daha büyük bir kitleye ulaşım sağlamak da kaçınılmaz hale gelecektir.

Tanıtım Yazısı Reklamcılığı

İnternet kullanıcıları gün içerisinde birbirinden farklı web sitelerini ziyaret etmektedirler. Etkin bir internet reklamcılığı türü olan içerik reklamları okuyucu tarafından kolayca fark edilmez. Viral bir reklam türüdür. Bu tarz reklamlar genellikle trafiği yüksek olan haber ve blog sayfalarına konulur. Tıpkı diğer internet reklamcılığı türlerinde olduğu gibi konumda hedeflemesi ve demografik hedeflemeler kısa vadede gerçekleştirilmektedir.

Yorum yazın