Money Robot Submitter Nedir? Nasıl Kullanılır?
SEO Stratejileri

Money Robot Submitter Nedir? Nasıl Kullanılır?

Money Robot Submitter ile bağlantı gönderme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda bağlantı oluşturabilir ve web sitelerinize backlink sağlayabilirsiniz. Bu da daha fazla backlink ve sizin için yükselişe yol açacaktır. Şimdiye kadar incelediğim en iyi kullanıcı ara yüzü ve sisteme sahipler. Money Robot Submitter, sahip olabileceğiniz en iyi backlink yazılımı diyebilirim. Piyasada bu kadar akıllı ve tam otomatik özelliklerle rekabet edebilecek başka bir yazılım olmadığını sizlere söyleyebilirim incelediklerim arasında. Kullanıcı dostu arayüz, akıllı araçlar ve görevlerin basitliği Money Robot Submitter’ı piyasadaki en iyi araç haline getiriyor.

Backlink oluşturma, çok zaman gerektiren bir süreçtir. Yazılımı kullanmıyorsanız, hesap oluşturma, e-postaları onaylama ve içeriklerinizi binlerce web sitesine uygun zamanda ve tamamen otomatik olarak gönderme ile ilgili iş yükünün miktarını bileceksiniz. Bunları yapmaya kalksanız dahi sizin için çalışması gereken en az 2 kişinin olması gerekir.

Hangi Platformları Destekliyor?

  • Web 2.0 Blog
  • Sosyal İmleme
  • Web dizinleri
  • Sosyal Medya Paylaşımları
  • Wiki Makaleleri
  • Haber Siteleri
  • Makale Dizinleri
  • Web 2.0 profil
  • Forum Profil
  • RSS

Money Robot Güvenilir Mi?

Güvenilirdir çünkü program birçok testi geçmiştir. Program tamamen organik olması açısından geliştirilmiş ve manuel işlem yapılıyor gibi yapılmaktadır backlink girişleri.  Microsoft Windows işletim sistemlerinde kullanıma uygun olduğu gibi oluşturacağınız profiller kapatılmaz.

Money Robot Submitter Özellikleri

Yüksek Hızlı Gönderim

Money Robotun birden fazla iş parçacığı özelliği vardır (sanki web sitenizin sıralaması için aynı anda çalışan 100 çalışanınız varmış gibi).

Akıllı Gönderim Süreci

Hesap oluşturma süreci otomatiktir. Bu işlemi başlatmak için herhangi bir düğmeye basmanıza gerek yoktur, e-postaların aktivasyonu da dahil olmak üzere hesap oluşturma süreci tamamen otomatiktir. İnsan müdahalesine gerek yoktur.

Yapay Zeka

Yazılım, gerçek insan faaliyetini (kullanıcıların sitelerdeki eylemini) simüle etmek için Internet Explorer, Firefox veya Chrome kullanır ve herhangi bir robot algılama mekanizmasını kolayca geçebilir.

Otomatik Captcha Çözme

Money Robot, hesaplama captcha’ları, fotoğraf captcha’ları, metin captcha’ları vb. Gibi tüm basit captcha’ları otomatik olarak çözer. Karmaşık captcha’lar için, yazılım size tüm önemli captcha çözme hizmetleri için destek sunar.

Yorum yazın