Şanlıurfa Drone Çekimi

Şanlıurfa drone çekimi firması olarak tüm özel günlerinizde drone ile havadan video veya fotoğraf çekme hizmeti ile karşınızdayız. Şanlıurfa ve çevre illerde hizmet vermekte olan kurumsal firmaların ve kişilerin reklam ve tanıtım filmlerinde ve isteğe bağlı olarak diğer çekimlerde fotoğraf ve video çekmekteyiz. Şanlıurfa drone çekimi firması olarak sadece firma veya kişiye özel değil, isteğe bağlı olarak etkinlik ve konserler, düğünler, festivaller, emlak sektörü gibi aklınıza gelecek her alanda da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şanlıurfa drone çekimi olarak hizmet vermek için elimizde birçok model ve markaya sahip dronelar bulunmaktadır. Çekimlerimiz, dronelara bağlanmış veya entegre edilmiş yüksek çözünürlüklü kameralar ile yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak drone ve kamera modellerinizi kendiniz seçebilirsiniz. Şanlıurfa drone çekimi firması, uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekte olan, birçok kurumsal firmayla çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyle hizmetinizdedir. Drone ile çekim hizmetinin bugüne kadar kullanılmış olduğu sektörler şu şekilde sıralanabilir;

 • Belediye ve belediyecilik hizmetleri için yapılan drone çekimleri
 • Kurumsal firmaların tanıtım filmleri için yapılan drone çekimleri
 • Çeşitli Show ve klipler için yapılan drone çekimleri
 • Karayolları hizmeti için yapılan drone çekimleri
 • Gayrimenkul sektörü için yapılan drone çekimleri
 • Etkinlik ve konserler için yapılan drone çekimleri
 • Düğün, kına, nişan, doğum günü, evlilik teklifi gibi özel günler için yapılan drone çekimleri
 • Çeşitli festival ve etkinlikler için yapılan drone çekimleri
 • Otel ve pansiyonların tanıtım filmleri için yapılan drone çekimleri
 • Mesire ve açık alanların tanıtımı için yapılan drone çekimleri
 • Sanayi sektörü için yapılan drone çekimleri
 • Kamu kuruluşları için yapılan drone çekimleri

Drone çekimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biri drone operatörlüğü işini kimin yaptığıdır. Bu işin eğitimli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması ortaya çok daha iyi işler çıkması için önemlidir. Şanlıurfa drone çekimi firması, usta operatörler tarafından oldukça profesyonel görüntü ve fotoğrafları tarafınıza sunar. Drone ile hava çekimi sırasında kamera ayarlarının düzgün şekilde yapılması ve dronun stabil bir şekilde tutulması da oldukça önemlidir. Örneğin amatör kişiler ve kuruluşlar tarafından yapılan hava çekiminin sonucu ne yazık ki hüsranla sonuçlanacaktır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hizmeti iade etmek gibi bir seçeneğiniz de bulunmayacaktır. Şanlıurfa drone çekimi firması faturalı ve yasal bir şekilde çalıştığı için beğenmediğiniz hizmetlerde iade etme seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Şanlıurfa Drone Çekimi
Şanlıurfa Drone Çekimi

Şanlıurfa Drone Çekimi Fiyatları

Şanlıurfa drone çekimi fiyatları, çekim sırasında kullanılacak makinenin kalitesi, kullanılacak diğer ekipmanlar, drone’nun havada kalma süresi, uçuş yapılacak arazinin hava şartları, çekim sırasında kaç kişinin çalışacağı gibi etmenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kısa sürecek olan hava çekimleri için ücretler daha düşükken gün veya birkaç gün sürecek çekimler için fiyat tarifesi haliyle artmaktadır. Şanlıurfa drone çekimi fiyatları için net bir ücret bilgisi almak isterseniz resmi iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak ücret tarifesi alabilirsiniz.

Drone çekim fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri de pilot tecrübesidir. Drone ile hava çekimi işinde kullanılacak drone ve drone pilotuna göre rakamlar değişkenlik göstermektedir. Örneğin doğum günü için çok profesyonel olmayan bir çekim yeterli olabiliyorken gayrimenkul sektörü için yapılacak bir hava çekimi profesyonel olmak zorundadır. Bu faktörlere göre de drone çekim fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Yorum yazın